Napredovanje u zvanju učiteljice Brankice Habuzin

Na svečanosti u Nacionalnoj i sveučilišnoj knjižnici 8. prosinca 2017. najkvalitetnijim odgajateljima, odgojiteljima, učiteljima, nastavnicima i stručnim suradnicima uručene su Odluke o napredovanju u zvanje mentora ili savjetnika.

Odluke su uručili ravnateljica Agencije za odgoj i  obrazovanje Jadranka Žarković-Pečenković, prof., i državni tajnik Ministarstva znanosti i obrazovanja mr.sc. Hrvoje Šlezak.

Promaknućem u više zvanje nagrađeno je 630 djelatnika osnovnih i srednjih škola te dječjih vrtića.

Svečanom promocijom Agencija za odgoj i obrazovanje želi pokazati da je rad odgojitelja, učitelja, nastavnika, stručnih suradnika i odgajatelja, posebno onih koji se ističu svojim zalaganjem i radom s djecom i učenicima, prepoznat kao jedan od najvažnijih za ukupan razvoj društva te da se kao takav cijeni. Njihov predani rad i kvalitetu prepoznali su i procijenili viši savjetnici Agencije za odgoj i obrazovanje te su samim time poslali poruku da se napredovanjem u zvanje želi nagraditi najbolje u sustavu- istaknula je Jadranka Žarković- Pečenković, prof., ravnateljica Agencije za odgoj i obrazovanje.

Status mentora dobila je i naša učiteljica razredne nastave Brankica Habuzin.

​Iskrene čestitke!

objavio: Marijana Kozumplik Kemenović   datum: 3. 1. 2018.