Prvašići

U našu školu stigla su dva nova razreda: 1a i 1b. Učiteljice koje su dobile prvašiće su Sanela Koščević i Sanja Jandrijević.
Razgovarala sam s učiteljicama i učenicima. Evo što sam saznala...

-UČITELJICA Sanela Koščević, 1a
U razredu ima 19 učenika. Za sada su svi dobri, vole ići u školu, svi su nasmijani, dosta znaju, ima puno čitača.
-UČENICI, 1a
-Barbara Vreš
Lijepo joj je u školi i u prvom razredu. Naviknula se na svoju učiteljicu. Učiteljica joj je dobra i draga.
-Martin
U prvom razredu mu je jako dobro. Učiteljica je dobra. Voli ići u školu i ne bih se vratio u vrtić.
-Petra
U školi joj je dobro, a u prvom razredu jako ljepo. Nije se još naviknula na svoju učiteljicu. Učiteljica joj je dobra i ne viče.
-Luna Turk
Lijepo joj je u prvom razredu. Učiteljica joj je dobra, ali ponekad viče na njih.
-Ivan Sabadi
Lijepo mu je u prvom razredu. Učiteljica je dobra i viče samo na one koji su zločesti.

-UČITELJICA Sanja Jandrijević, 1b
U razredu ima 16 učenika. Zasada su svi odlični, živahni, susretljivi, veseli i nasmijani, vrlo dobro uče, ima puno čitatelja.
-UČENICI 1.b.
-Mateo
Lijepo mu je u školi i u prvom razredu. Učiteljica je dobra i ponekad viče na njih.
-Paula
Lijepo joj je u prvom razredu. Učiteljica je dobra i ne viče. Ne bih se htjela vratiti u malu školu.
-Barbara
Lijepo joj je u školi. Učiteljica je dobra i ne viče.
-Lana
Lijepo joj je u prvom razredu. Učiteljica je dobra, ne viče i ne bih je htjela mjenjati.
-Ignac
Lijepo mu je u školi i u prvom razredu. Učiteljica je ljubazna. Ne bi htio mijenjati učiteljicu.

objavio: Gabrijela Crha   datum: 8. 10. 2013.