Tri bronce za sjajne karatiste!

Ovog vikenda (1. i 2. travnja) u organizaciji karate kluba Ivankovo i Hrvatskog karate saveza u Ivankovu je održano prvenstvo Hrvatske u borbama za mlađe uzraste.

Na natjecanju je nastupilo oko 600 natjecatelja iz 70 karate klubova.

Karatisti Dubrave nastupili su u oba dva dana natjecanja i postigli odlične rezultate.
Prvog dana natjecanja na borilištima sportske dvorane Ivankovo nastupili su mlađi učenici, mlađe učenice i mlađi kadeti.
Prvog dana natjecanja Valentino Ivanić je u kategoriji mlađih kadeta do 41 kg osvojio broncu, a isti rezultat postigao je i Domagoj Draženović u kategoriji mlađih kadeta do 45 kg.Uz njih jako blizu medalje bio je Leon Mijacek koji je osvojio 5. mjesto.
Drugog dana natjecanja na borilištima su nastupili učenici, učenice i mlađe kadetkinje.
Najuspješnija je bila Nelly Džanić koja je u kategoriji mlađih kadetkinja do 45 kg osvojila broncu.

objavio: Marijana Kozumplik Kemenović   datum: 4. 4. 2017.