DUBRAVASONG

Pozivamo sve roditelje, prijatelje i mještane Dubrave da daju podršku našim malim pjevačima dolaskom na 3. Dubravasong koji će se održati 15. svibnja 2014. u školsko-sportskoj dvorani s početkom u 18.00 sati.

Na natjecanje se prijavilo pedesetak učenika nižih razreda, a nakon audicije izabrano je 17 najboljih koji će svoj talent pokazati pjevajući solo, duete i trio. Pjevači će izvesti 9 pjesama. Kako bi ovogodišnji Dubravasong bio još bolji, atraktivniji i zabavniji za sve natjecatelje i publiku pobrinuli su se veseli i marljivi učenici:

1.Ian Čerina-Kordić i Martina Miklečić – Ima li nade za nas, 4.c – učiteljica Mirela Martinčević
2. Laura Periša – Čarolija, 4.a – učiteljica Dubravka Habuzin
3. Tara Sablić – Ima jedan svijet, 3.a – učiteljica  Nevenka Miler
4. Antea Kovačić i Jana Gabrijel – La la land, 2.b – učiteljica Helga Vreš
5. Vanesa Babec i Lorena Runjavec – Baš mi je dobro, 2.a – učiteljica Brankica Habuzin
6. Zara Gašparić i Teo Crnogaj – Volim osmijeh tvoj, 1.a – učiteljica Sanela Koščević
7. Ela Runjavec – Sedam godina, 1.b – učiteljica  Sanja Jandrijević
8. Hana Sever, Lara Petrovčić i Katrin Berend – Grad bez ljudi, 4.b – učiteljica Željka Novak
9. Ivona Gašparić, Viktorija Zouhar i Nika Katalenac – Zovi, 3.b – učiteljica Romana Borak

Kako bi njihovi nastupi bili još uvjerljiviji za sve nas, bit će praćeni video-zidom tj. spotovima koje je izradila učiteljica Romana Borak. Osim spotova, naše pjevače će podržati i male plesne skupine koje svoje nastupe marljivo uvježbavaju sa svojim učiteljicama i studenticom Muzičke akademije Rafaelom Pokos.

Žiri koji će ocjenjivati pjevače sastoji se od:

1.načelnik općine Dubrava, Branimir Katalenac
2. Dražen Kocijan – Kocka
3. župnik Stjepan Šprajc
4. glazbenik Dragomir Herendić
5. glazbenik Željko Nevolić
6. profesorica glazbene kulture Tatjana Devčić-Stefanović
7. prošlogodišnja pobjednica Dubravasonga, polaznica Osnovne muzičke škole i učenica 8. razreda OŠ Dubrava, Leonarda Bradić

Za vrijeme vijećanja i zbrajanja bodova članova žirija, publiku će kroz pjesmu zabavljati Rafaela Pokos, Željko Nevolić, Dragomir Herendić te mali gost iznenađenja, a na kraju će dječji zbor nižih razreda otpjevati prigodnu pjesmu.

Bez obzira na ishod, svi natjecatelji bit će nagrađeni lijepim darovima.

Kroz cijeli zabavni program vodit će nas sjajne voditeljice Sanela Koščević i Brankica Habuzin.

objavio: Marijana Kozumplik Kemenović   datum: 13. 5. 2014.